femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Manfred Weber:‘Türkiye’yle Müzakerelere Son Verme Zamanı Geldi‘ Reviewed by Momizat on . Avrupa Parlamentosu seçimlerinde geri sayım başladı. Avrupa Birliği üyesi ülkelerde 23-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak seçimler öncesi, Almanya Başba Avrupa Parlamentosu seçimlerinde geri sayım başladı. Avrupa Birliği üyesi ülkelerde 23-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak seçimler öncesi, Almanya Başba Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Manfred Weber:‘Türkiye’yle Müzakerelere Son Verme Zamanı Geldi‘

Manfred Weber:‘Türkiye’yle Müzakerelere Son Verme Zamanı Geldi‘

Avrupa Parlamentosu seçimlerinde geri sayım başladı. Avrupa Birliği üyesi ülkelerde 23-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak seçimler öncesi, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in muhafazakar partisi Hristiyan Demokrat Birlik’i (CDU) de içeren merkez sağ Hristiyan demokrat grup Avrupa Halk Partisi’nin (EPP) liste başı adayı Manfred Weber, Türkiye’nin AB’ye adaylığına karşı olduğunu yineledi.

Avrupa’nın Hristiyan geleneğinden geldiği için gurur duyulması gerektiğini söyleyen ve bu nedenle Türkiye’nin adaylığına karşı çıktığını vurgulayan Weber, “Avrupa’nın değerleri Ankara ile yürüttüğümüz müzakerelerde dürüst olmamızı gerektiriyor” diye konuştu.

Weber, “Türkiye ile daha yakın işbirliği ve dostluk istiyoruz ama müzakerelere artık son verme zamanı geldi” dedi. Weber, daha önce yağtığı açıklamalarda da Türkiye’yle müzakerelerin sonlandırılmasını istemişti.

https://www.amerikaninsesi.com/a/turk%C4%B1yeyle-muzakerelere-son-verme-vakti-geldi/4894782.html

Scroll to top