femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Türk turizm sektörünü çok zor günler bekliyor:ABD’den sonra Alman şirketleride Türkiye turlarını iptal ediyorlar Reviewed by Momizat on . Avrupa'da İran yeni turizm destinasyonu olarak tanımlanırken Türkiye'ye ise iptaller birbiri ardına geliyor.Fransa'da İran'a artan talep dikkat çekiyor. Gemi tu Avrupa'da İran yeni turizm destinasyonu olarak tanımlanırken Türkiye'ye ise iptaller birbiri ardına geliyor.Fransa'da İran'a artan talep dikkat çekiyor. Gemi tu Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Türk turizm sektörünü çok zor günler bekliyor:ABD’den sonra Alman şirketleride Türkiye turlarını iptal ediyorlar

Türk turizm sektörünü çok zor günler bekliyor:ABD’den sonra Alman şirketleride Türkiye turlarını iptal ediyorlar

Avrupa’da İran yeni turizm destinasyonu olarak tanımlanırken Türkiye’ye ise iptaller birbiri ardına geliyor.Fransa’da İran’a artan talep dikkat çekiyor.

Gemi turları düzenleyen Alman Aida Cruises, bu yaz için planlanan tüm Türkiye seferlerini iptal etti. İstanbul’daki saldırılar sonrası müşterilerin tatil planlarını değiştirmek istediği kaydedildi.

Aida Cruises’tan yapılan açıklamada, İstanbul’daki saldırılardan sonra çok sayıda müşterinin seyahatlerini başka bir tatil bölgesine almak istediklerini bildirdikleri açıklandı.

Rostock merkezli firmanın sözcüsü, binlerce müşterinin Türkiye’yi de içeren tatil rezervasyonu yaptırmış olduğunu, çoğunun Almanya’dan geri kalanlarının ise Avusturya ve İsviçre’den olduğunu kaydetti.

Sözcü, plan değişikliğinin firmaya kaça mal olacağını bilmediklerini söyledi. Tatil planlarını değiştirmek müşteriler için ücretsiz ancak iptal etmek mümkün değil.

Firma, yeni seyahat planlarının kısa bir süre sonra açıklanacağını bildirdi.

Türkiye, geçen yıllarda Akdeniz ülkeleri arasında turizmden en çok kazanan ülkelerdendi. 2012 yılından bu yana ülkeye giden Almanların sayısında büyük artış yaşanıyordu. 2015 yılında Almanya’dan 5,5 milyon turist Türkiye’ye gitti.

Türkiye, İspanya ve İtalya’dan sonra Almanlar için en çok sevilen tatil bölgelerindendi.

Dw-Dpa

http://www.lepoint.fr/monde/la-france-et-l-iran-ouvrent-une-relation-nouvelle-28-01-2016-2013719_24.php

 

Scroll to top