Suudi Arabistan Danışma Meclisi’nden bir heyet Kıbrıs’a gelecek Reviewed by Momizat on . Kıbrıs-Suudi Arabistan Dostluk Grubu Suudi Arabistan Danışma Meclisi'nden Ali A. Al-Nuaim başkanlığında bir heyet 14-18 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs'ı ziyare Kıbrıs-Suudi Arabistan Dostluk Grubu Suudi Arabistan Danışma Meclisi'nden Ali A. Al-Nuaim başkanlığında bir heyet 14-18 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs'ı ziyare Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Suudi Arabistan Danışma Meclisi’nden bir heyet Kıbrıs’a gelecek

Suudi Arabistan Danışma Meclisi’nden bir heyet Kıbrıs’a gelecek

Kıbrıs-Suudi Arabistan Dostluk Grubu Suudi Arabistan Danışma Meclisi’nden Ali A. Al-Nuaim başkanlığında bir heyet 14-18 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs’ı ziyaret edecek.

Temsilciler Meclisi’nden yapılan açıklamaya göre, heyet üyeleri Eyas S. Al-Hajery, Zaki A. bin Mahmoud, Saad S. Al-Sabti, Saleh M. Al-Khaliwi, Ali M. Al-Shahrani ve Faisal M. Al-Fadhel’den oluşuyor. Heyete Dostluk Grubu Hizmetler Direktörü Sultan Altaweel ve Protokol Memuru Majid Al – Sahli eşlik ediyor.

Al-Nuaim ve heyeti Meclis Başkanı Demetris Syllouris tarafından kabul edilecek, Meclis’te Kıbrıs-Suudi Arabistan Dostluk Grubu Başkanı Yiorgos Lillikas ile bir görüşme yapacak. Daha sonra Suudi parlamenterin onuruna resmi bir öğle yemeği verilecek.

Heyet ayrıca bakanlar, belediye başkanları ve Kıbrıslı Rum müzakereci Büyükelçi Andreas Mavroyiannis ve Kıbrıs’taki iş çevreleriyle görüşecek.

——-

Suudi Arabistan Parlamentosundan bir heyet adada temaslarda bulunacak

Suudi Arabistan Parlamentosundaki Suudi Arabistan- Kıbrıs Dostluk Grubundan bir heyet 14-18 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir dizi temaslarda bulunacak.

Heyete, Parlamenterler Ali A. Al-Nuaim, Eyas S. Al-Hajery, Zaki A. bin Mahmoud, Saad S. Al-Sabti, Saleh M. Al-Khaliwi, Ali M. Al-Shahrani ve Faisal M. Al-Fadhel katılıyor.

Temsilciler Meclisi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, heyet adadaki temasları sırasında Meclis Başkanı Demetris Syllouris, Kıbrıs- Suudi Arabistan Dostluk Grubu Başkanı Yorgos Lillikas ve grup üyeleri ile görüşecek.

Konuk parlamenterler, ayrıca, Enerji, Ticaret, Sanayi ve Turizm Bakanı Yorgos Lakotripis, Ulaştırma Bakanı Bayan Vasiliki Anastasiadou, Mağusa Belediye Başkanı Aleksis Galanos, Kıbrıslı Rum müzakereci Andreas Mavroyannis ve diğer yetkililerle ayrı ayrı görüşmelerde bulunacak.

Scroll to top