femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Rusya ve Çin, Ukrayna olayını Batıya uygun olmayan iktidarı değiştirme örneği olarak değerlendiriyor Reviewed by Momizat on . “Rusya ve Çin; Ukrayna olayını, batının uygun olmayan iktidarlarları değiştirme politikasının devamı ve bunun bir örneği olduğu konusunda net bir görüşe sahip”. “Rusya ve Çin; Ukrayna olayını, batının uygun olmayan iktidarlarları değiştirme politikasının devamı ve bunun bir örneği olduğu konusunda net bir görüşe sahip”. Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Rusya ve Çin, Ukrayna olayını Batıya uygun olmayan iktidarı değiştirme örneği olarak değerlendiriyor

Rusya ve Çin, Ukrayna olayını Batıya uygun olmayan iktidarı değiştirme örneği olarak değerlendiriyor

“Rusya ve Çin; Ukrayna olayını, batının uygun olmayan iktidarlarları değiştirme politikasının devamı ve bunun bir örneği olduğu konusunda net bir görüşe sahip”.

Rusya Federasyonu Güvenlik Konseyi Sekreteri Nikolay Paruşev, cuma günü yaptığı konuşmasında bunları ifade etti. Rus tarafının, Ukrayna konusunda Çinli dostların dengeli ve güvenilir yaklaşımına değer verdiğini de söyleyen Paruşev, “Önemli olan, Ukrayna olayının, batının uygun olmayan hükümetleri değiştirme politikasının devamı olduğu, bir örneği örneği olduğu konusunda net bir görüşümüzün olması” dedi.

Cuma günü Güvenlik Konseyi Sekreteri Nikolay Paruşev, Pekin’de gerçekleştirilen stratejik güvenlik konulu görüşmelerin 10. raunduna katıldı. Çin tarafına Çin Devlet Konseyi Başkanı Yan Tzechi başkanlık etti.

Gerçekleştirilen stratejik güvenlik görüşmelerini değerlendiren Patruşev, “Savunma bakanlıkları ve istihbarat kurumları kapsamında ikili ilişkilerin devamını ve askeri donanım alanında işbirliğimizin gelişmesini samimi bir ortamda değerlendirdik. Ayrıca,”renkli devrimlere” direnme ve uluslararası ve bölgesel güvenlik konuları da görüşüldü” dedi.

RS

Scroll to top