femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov: Ukrayna’yı bünyesine almak AB için tehlikelidir Reviewed by Momizat on . Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov Ukrayna’nın AB’ye girmesinin örgütün varlığı için bir tehdit oluşturacağına inanıyor. Puşkov, Ukrayna’nın AB Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov Ukrayna’nın AB’ye girmesinin örgütün varlığı için bir tehdit oluşturacağına inanıyor. Puşkov, Ukrayna’nın AB Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Manşet » Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov: Ukrayna’yı bünyesine almak AB için tehlikelidir

Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov: Ukrayna’yı bünyesine almak AB için tehlikelidir

Rusya Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Aleksey Puşkov Ukrayna’nın AB’ye girmesinin örgütün varlığı için bir tehdit oluşturacağına inanıyor.

Puşkov, Ukrayna’nın AB’ye girme umudunun Avrupa Birliği’nin varlığı için tehdit oluşturduğunu düşünüyor.

Puşkov pazar günü Twitter mikrobloğuna bıraktığı konu ile ilgili mesajında “Papa Avrupa Birliği’ne yönelik umutsuz bir değerlendirme yaptı. Brüksel AB’yi tamamen bitirmek istiyorsa, bunun en iyi yolu Ukrayna’yı bünyesine almaktır” ifadelerine yer verdi.

Ukrayna haziran ayı sonunda AB ile serbest ticaret bölgesi oluşturulmasını içeren AB Ortaklık Anlaşması’nı nihai bir şekilde imzalamıştı. Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko Ukrayna’yı 6 yıl sonra Avrupa Birliği’ne üyelik başvurusu yapmaya hazırlayacağını düşündüğü “2020-Stratejisi” adlı bir reform paketini sundu.

Salı günü Strazburg’daki Avrupa Parlamentosu’nda konuşan Papa Francis, AB vatandaşlarının kamu kuruluşlarına güvensizliklerinin arttığını, Avrupa’nın ise yıprandığını, genel olarak “nine” görüntüsü verdiğini ve artık canlı ve bereketli bir durumda olmadığını söylemişti. O ayrıca Avrupa’nın daha çok yaşlılar, yoksul ve göçmenlerin karşılaştığı yalnızlık hastalığına kapıldığını vurgulamıştı. Papa konuşmasının sonunda ise Avrupa parlamento üyelerine seslenerek, onlardan Avrupa’nın bir kez daha “iyi ruh” haline kavuşması için çalışmalar gerçekleştirme çağrısında bulunmuştu.

RS

Scroll to top