femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Rusya: Avrupa Ukrayna’da yaşananları objektif değerlendirmeli Reviewed by Momizat on . Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna ordusunun ülkenin doğusunda “bazı kentlere saldırırken diğerleri kuşatarak” operasyon yürüttüğü sırada Batı’da bu ülkede yaşa Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna ordusunun ülkenin doğusunda “bazı kentlere saldırırken diğerleri kuşatarak” operasyon yürüttüğü sırada Batı’da bu ülkede yaşa Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Rusya: Avrupa Ukrayna’da yaşananları objektif değerlendirmeli

Rusya: Avrupa Ukrayna’da yaşananları objektif değerlendirmeli

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna ordusunun ülkenin doğusunda “bazı kentlere saldırırken diğerleri kuşatarak” operasyon yürüttüğü sırada Batı’da bu ülkede yaşanan trajik olaylara ilişkin bilgi ablukası yaşandığını açıkladı.

Bakanlık, “Hatta AGİT çevrelerinde bile kimsenin bugün Ukrayna’da kanın aktığını ve ordunun silahsız insanlara ateş açtığını bilmiyor olması dikkat çekici. Bu durumda hangi ifade özgürlüğü ve basın özgürlüğünden konuşabiliriz?” sorusunu yöneltti.

Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan yorumda, “AGİT ve Avrupa Konseyi’nin ilgili kurumlarının derhal Ukrayna’da yaşananları objektif değerlendirmesini talep ediyoruz” denildi.

RS-Anka

Scroll to top