femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Rus uzmanlar Amerika’nın casus yunuslarını etkisiz hale getirebilir Reviewed by Momizat on . Rus askeri denizci ve uzmanlar en modern teknolojileri kullanarak ABD Deniz Kuvvetleri tarafından Karadeniz’e casusluk amaçlı bırakılacak casus yunusları tutup Rus askeri denizci ve uzmanlar en modern teknolojileri kullanarak ABD Deniz Kuvvetleri tarafından Karadeniz’e casusluk amaçlı bırakılacak casus yunusları tutup Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Rus uzmanlar Amerika’nın casus yunuslarını etkisiz hale getirebilir

Rus uzmanlar Amerika’nın casus yunuslarını etkisiz hale getirebilir

Rus askeri denizci ve uzmanlar en modern teknolojileri kullanarak ABD Deniz Kuvvetleri tarafından Karadeniz’e casusluk amaçlı bırakılacak casus yunusları tutup yeniden programlayabilir. NATO’nun Karadeniz açıklarında yapacağı tatbikatlarda casus yunus kullanma planını İTAR-TASS ajansına değerlendiren Rus askeri uzman biyolog böyle bir açıklamada bulundu.

Uzman konuşmasında, “Alınan bilgilerde gerçek payı varsa ve ABD Deniz Kuvvetleri tarafından gemi ve deniz üslerine yönelik casusluk amaçlı eğitilen yunuslar, tatbikatlara katılmak üzere Karadeniz’e getirilirse, casusluk faaliyetlerine karşı 2001-2014 yılları arasında Rusya’nın geliştirdiği en yeni yöntemleri gerçek bir ortamda denemek için mükemmel bir fırsat doğmuş olacak” dedi.

“Özellikle de, düşmanın casus yunuslarını etkisiz hale getirmek için geliştirilen Afalina-21 isimli özel geminin denenmesi söz konusu olacağını” ifade eden uzman, geminin Rusya’da mayın ve casusluk faaliyetlerine karşı yöntemler üzerinde çalışan proje tasarım bürolarında geliştirildiğini belirtti.

Rusya’nın Sesi

Scroll to top