femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Rum Sözcü: “Rusya tezimizi benimsedi” Reviewed by Momizat on . Hristodulidis, “5’lerin, muhtemel bir çözümün uygulanacağının güvenceye alınmasında oynayacak rolleri bulunduğunu” öne sürdü... Rum Sözcü Nikos Hristodulidis, R Hristodulidis, “5’lerin, muhtemel bir çözümün uygulanacağının güvenceye alınmasında oynayacak rolleri bulunduğunu” öne sürdü... Rum Sözcü Nikos Hristodulidis, R Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Rum Sözcü: “Rusya tezimizi benimsedi”

Rum Sözcü: “Rusya tezimizi benimsedi”

Hristodulidis, “5’lerin, muhtemel bir çözümün uygulanacağının güvenceye alınmasında oynayacak rolleri bulunduğunu” öne sürdü…

Rum Sözcü Nikos Hristodulidis, Rum tarafının, “BM Güvenlik Konseyi’nin 5 daimi üyesinin, Kıbrıs konferansının devam etmesi için gerekli olguların yaratılması yönünde topluca çaba harcaması” tezinin, Rusya tarafından benimsendiğini açıkladı.

Rum radyosuna açıklama yapan Hrisdulidis, Kıbrıs’la ilgili konferansa daimi üyelerin 5’inin birden katılması gerektiğini savundu.

Hristodulidis, “5’lerin, muhtemel bir çözümün uygulanacağının güvenceye alınmasında oynayacak rolleri bulunduğunu” da öne sürdü, “bu aşamada mesele, Kıbrıs’la ilgili konferansı toplanması için gerekli şartların oluşturulmasıdır” dedi.

Nikos Hristodulidis, Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis’in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’den, “Kıbrıs sorununun çözümünde doğru yöne hareket etmesi için Türkiye’ye nüfuz kullanmasını istediğini” de söyledi.

Tak

Scroll to top