Rum milletvekillerinin girişimiyle Avrupa Parlamentosu milletvekilleri Maraş’ı ziyaret edecek Reviewed by Momizat on . Hacıyeorgiu, “Türk işgalinin bir zayıf noktası varsa, bunun Maraş olduğunu” da ileri sürdü. AKEL Avrupa Parlamentosu AP üyesi Takis Hacıyeorgiu, Fileleftheros g Hacıyeorgiu, “Türk işgalinin bir zayıf noktası varsa, bunun Maraş olduğunu” da ileri sürdü. AKEL Avrupa Parlamentosu AP üyesi Takis Hacıyeorgiu, Fileleftheros g Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Rum milletvekillerinin girişimiyle Avrupa Parlamentosu milletvekilleri Maraş’ı ziyaret edecek

Rum milletvekillerinin girişimiyle Avrupa Parlamentosu milletvekilleri Maraş’ı ziyaret edecek

Hacıyeorgiu, “Türk işgalinin bir zayıf noktası varsa, bunun Maraş olduğunu” da ileri sürdü.

AKEL Avrupa Parlamentosu AP üyesi Takis Hacıyeorgiu, Fileleftheros gazetesine verdiği söyleşide, “Maraş’ın, Türk işgalinin zayıf noktası” olduğunu savundu.

Habere göre, AKEL AP üyesi Takis Hacıyeorgiu, yapılan girişimler neticesinde, Avrupa Parlamentosu milletvekillerinin 5-7 Mayıs tarihlerinde Maraş’ı ziyaret edeceğini anımsattı.

Hacıyeorgiu, söyleşisi kapsamında “Türk işgalinin bir zayıf noktası varsa, bunun Maraş olduğunu” da ileri sürdü.

Hacıyeorgiu, Kıbrıs sorununun yeniden gündeme gelmesini istedikleri mesajını uluslararası açıdan ortaya koymak için Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rumlara da çağrıda bulundu.

Tak

Scroll to top