femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Obama: ‘’ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya’ya karşı uygulanacak yaptırımlar daha etkili olur’’ Reviewed by Momizat on . ABD Başkanı Barack Obama, Rusya'ya uygulanacak yaptırımların nasıl etkili olacağını anlattı. Obama, ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya'ya karşı uy ABD Başkanı Barack Obama, Rusya'ya uygulanacak yaptırımların nasıl etkili olacağını anlattı. Obama, ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya'ya karşı uy Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Obama: ‘’ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya’ya karşı uygulanacak yaptırımlar daha etkili olur’’

Obama: ‘’ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya’ya karşı uygulanacak yaptırımlar daha etkili olur’’

ABD Başkanı Barack Obama, Rusya’ya uygulanacak yaptırımların nasıl etkili olacağını anlattı. Obama, ABD ve AB ülkeleri birlikte hareket ederse Rusya’ya karşı uygulanacak ekonomik yaptırımların daha etkili olacağını bildirdi.

 

Malezya Başbakanı Necip Rezak ile görüşmesi sonrası düzenlediği basın toplantısında açıklamalar yapan Obama, “ABD’nin Avrupa ülkeleri olmadan uygulayacağı yaptırımların daha etkili olacağını söylemek yanlış olur. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in bunun bir Rus-ABD savaşı değil de, tüm dünyanın, ABD ve Avrupa’nın birlikte Rusya’ya karşı olduğunu görmesi daha etkili olur” ifadelerini kullandı.

 

Daha önceleri de yapılan açıklamalarda, AB ve ABD’nin uyguladığı yaptırımların kişilerden şirketlere yöneltileceği belirtildi.

 

Ancak AB ülkeleri Rusya ile çok sıkı ekonomik bağlara sahip. Bu yüzden birçok uzman ve politikacı, Avrupa Birliği’nin Rusya’ya karşı ekonomik yaptırımlarda bulunmak istemeyeceğini düşünüyor.

RS

 

Scroll to top