femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.ru
Nikos Anastasiades, garantilerin ΝΑΤΟ tarafından karşılanmasını tartışmayı reddetmediğini söyledi Reviewed by Momizat on . Rum lider Nikos Anastasiades Kıbrıs sorunun çözümü durumunda garantilerin NATO tarafından karşılanması olasılığının tartışmayı reddetmediğini söyledi. Anastasia Rum lider Nikos Anastasiades Kıbrıs sorunun çözümü durumunda garantilerin NATO tarafından karşılanması olasılığının tartışmayı reddetmediğini söyledi. Anastasia Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Nikos Anastasiades, garantilerin ΝΑΤΟ tarafından karşılanmasını tartışmayı reddetmediğini söyledi

Nikos Anastasiades, garantilerin ΝΑΤΟ tarafından karşılanmasını tartışmayı reddetmediğini söyledi

Rum lider Nikos Anastasiades Kıbrıs sorunun çözümü durumunda garantilerin NATO tarafından karşılanması olasılığının tartışmayı reddetmediğini söyledi.

Anastasiades, pazartesi akşamı, yelkenci Pavlo Kontides’in “World Sailor 2018/ 2018 Dünya Yelkencisi” olarak ilan edilmesi vesilesiyle gerçekleştirilen bir etkinliğe katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı tarafından yapılan açıklamaya göre Anastasiades etkinlikte gazetecilerin, Kıbrıs sorunun çözümü durumunda garantilerin NATO tarafından karşılanmasıyla ilgili bir sorusuna verdiği cevabında “önce diyaloğun başlamasıyla ilgili koşullar oluşturulsun. Ondan sonra bunun pek çok yolu var. BM ve AB de buradadır. Kıbrıs Cumhuriyeti’nin güvenliğini karşılayacak pek çok yol var” dedi.

ΝΑΤΟ konusunun tartışma dışı olup olmadığıyla ilgili olarak Anastasiades “hiçbir şeyi tartışma dışı bırakmadım” dedi.

Scroll to top