femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Kıbrıslı Rum AP Milletvekilleri: “Türkiye’ye sıfır tolerans” Reviewed by Momizat on . Kıbrıslı Rum Avrupa Parlamentosu AP Milletvekilleri: Türkiye'ye sıfır toleransKıbrıslı Rum AP Milletvekilleri Lefteris Hristoforu ve Kostas Mavridis, AP oturumu Kıbrıslı Rum Avrupa Parlamentosu AP Milletvekilleri: Türkiye'ye sıfır toleransKıbrıslı Rum AP Milletvekilleri Lefteris Hristoforu ve Kostas Mavridis, AP oturumu Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Kıbrıslı Rum AP Milletvekilleri: “Türkiye’ye sıfır tolerans”

Kıbrıslı Rum AP Milletvekilleri: “Türkiye’ye sıfır tolerans”

Kıbrıslı Rum Avrupa Parlamentosu AP Milletvekilleri: Türkiye’ye sıfır toleransKıbrıslı Rum AP Milletvekilleri Lefteris Hristoforu ve Kostas Mavridis, AP oturumunda yaptıkları konuşmalarda “Türkiye’ye sıfır tolerans” talebinde bulundular.

Fileleftheros gazetesi, AP Milletvekilleri Lefteris Hristoforu ve Kostas Mavridis’in AP oturumunda yaptıkları konuşmalarda, Türkiye’ye yönelik ödeneklerin dondurulmasını talep ettiklerini yazdı.
Rum milletvekilleri, Türkiye’nin AB ilke ve değerlerini çiğnediği iddiasında bulunarak AB’nin bu konuda “sıfır tolerans göstermesi gerektiğini” savundular.

Kıbrıs Postası

Scroll to top