femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
José Manuel Barroso: AB Ukrayna’ya henüz üyelik öneremez Reviewed by Momizat on . Avrupa Birliği, Ukrayna’ya üyelik önermeye hazır değil. Ukrayna da üyeliğe hazır değil. Bu yönde bir açıklama yapan Avrupa Komisyonu Başkanı José Manuel Barroso Avrupa Birliği, Ukrayna’ya üyelik önermeye hazır değil. Ukrayna da üyeliğe hazır değil. Bu yönde bir açıklama yapan Avrupa Komisyonu Başkanı José Manuel Barroso Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » José Manuel Barroso: AB Ukrayna’ya henüz üyelik öneremez

José Manuel Barroso: AB Ukrayna’ya henüz üyelik öneremez

Avrupa Birliği, Ukrayna’ya üyelik önermeye hazır değil. Ukrayna da üyeliğe hazır değil.

Bu yönde bir açıklama yapan Avrupa Komisyonu Başkanı José Manuel Barroso, “Neden Avrupa Birliği Ukrayna’ya üyelik önermedi? Üye ülkeler böyle bir adıma henüz hazır değil. Söz konusu olan sadece Ukrayna’nın hazır olmaması değil, Avrupa Birliği de bu aşamada Ukrayna gibi bir ülkeyi kabul etmeye hazır değil. Ancak üyelik için kapının kapanmadığını her zamsan ifade ediyoruz. Gelecekte böyle bir gelişme mümkün” dedi. RİA Novosti, Barrroso’nun bu sözlerine yer verdi.

Avrupa Komisyonu Başkanı ayrıca, “Üye-ülkeler arasında fikir birliği olmalı. Ukrayna konusuna gelince, böyle bir fikir birliğinden uzağız” dedi.

RS

Scroll to top