femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.ru
İtalya çok sert: “Avrupa’nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscovici” Reviewed by Momizat on . İtalya çok sert: Avrupa'nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscoviciİtalya Başbakan Yardımcısı Matteo Salvini yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği Komisyon Başkanı Jea İtalya çok sert: Avrupa'nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscoviciİtalya Başbakan Yardımcısı Matteo Salvini yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği Komisyon Başkanı Jea Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » İtalya çok sert: “Avrupa’nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscovici”

İtalya çok sert: “Avrupa’nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscovici”

İtalya çok sert: Avrupa’nın gerçek düşmanı Juncker ve Moscoviciİtalya Başbakan Yardımcısı Matteo Salvini yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği Komisyon Başkanı Jean-Claude Juncker ve Avrupa Komisyonu’nun Ekonomi ve Maliyeden sorumlu Komisyoneri Pierre Moscovici’yi Avrupa’nın gerçek düşmanı olmakla itham etti.

İtalya Başbakan Yardımcısı Matteo Salvini, Avrupa Birliği Komisyon Başkanı Jean-Claude Juncker ve Avrupa Komisyonu’nun Ekonomi ve Maliyeden sorumlu Komisyoneri Pierre Moscovici’yi Avrupa ekonomisine düşman olmakla itham etti.

‘AVRUPA EKONOMİSİNİN DÜŞMANLARI BRÜKSEL SIĞINAĞINDA SAKLANANLARDIR’

Fransız aşırı sağının liderleriden Marine Le Pen ile birlikte katıldığı bir basın toplantısında konuşan Salvini, “Avrupa ekonomisinin düşmanları Brüksel sığınağında saklananlardır. Onlar da iş güvensizliğini ve korkuyu Avrupa’ya getiren Juncker ve Moscovici” ifadelerini kullandı.

 

Kıbrıs Postası-Gündem Kıbrıs-Rs

Scroll to top