femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
İngilizler’den Başbakan Johnson’a ‘Darbeyi Durdur’ Çağrısı Reviewed by Momizat on . Başbakan Boris Johnson’ın parlamentoyu askıya alma kararı İngilizleri ayağa kaldırdı. Yalnızca Londra’da iki binden fazla protestocu Başbakanlık ofis ve konut b Başbakan Boris Johnson’ın parlamentoyu askıya alma kararı İngilizleri ayağa kaldırdı. Yalnızca Londra’da iki binden fazla protestocu Başbakanlık ofis ve konut b Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » İngilizler’den Başbakan Johnson’a ‘Darbeyi Durdur’ Çağrısı

İngilizler’den Başbakan Johnson’a ‘Darbeyi Durdur’ Çağrısı

Başbakan Boris Johnson’ın parlamentoyu askıya alma kararı İngilizleri ayağa kaldırdı. Yalnızca Londra’da iki binden fazla protestocu Başbakanlık ofis ve konut binasının önünde kapıya dayandı.

Ellerinde ‘Darbeyi Durdur’, ‘Önce Demokrasi’ yazılı pankartlar ve Boris Jonhson aleyhinde kukla, karikatür ve görseller vardı. Tekerlekli sandalyesinde 90 yaşında yaşlı kadınlar, kucağında 8 haftalık bebeğiyle anneler; kadın, erkek, her milletten gösteri için orada buluşanlar “Sen eğer parlamentoyu kapatırsan biz de sokakları kapatırız” şeklinde sloganlar attı, seslerini Boris Johson’a duyurmak için yükseltti.

https://www.amerikaninsesi.com/a/ingilizler-den-basbakan-johnson-a-darbeyi-durdur-cagrisi/5064631.html

Scroll to top