femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Güney Kıbrıs’ta Avrupa Parlamentosu seçimleri için adaylıklar sunuldu:Altı Kıbrıslı Türk AP seçimlerine girecek Reviewed by Momizat on . Güney Kıbrıs’ta Toplam 61 aday, 2 Mayıs'ta, 25 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilecek Avrupa Parlamentosu AP seçimleri için adaylıklarını sundu. Resmi tören, L Güney Kıbrıs’ta Toplam 61 aday, 2 Mayıs'ta, 25 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilecek Avrupa Parlamentosu AP seçimleri için adaylıklarını sundu. Resmi tören, L Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Güney Kıbrıs’ta Avrupa Parlamentosu seçimleri için adaylıklar sunuldu:Altı Kıbrıslı Türk AP seçimlerine girecek

Güney Kıbrıs’ta Avrupa Parlamentosu seçimleri için adaylıklar sunuldu:Altı Kıbrıslı Türk AP seçimlerine girecek

Güney Kıbrıs’ta Toplam 61 aday, 2 Mayıs’ta, 25 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilecek Avrupa Parlamentosu AP seçimleri için adaylıklarını sundu.

Resmi tören, Lefkoşa’daki Hilton Oteli’nde, sabah saatlerinde başlayıp öğlen saatlerinde tamamlandı. Kıbrıs toplam altı AP milletvekili seçecek.

Herhangi bir partiye bağlı olan ve bağımsız olan 61 adayın altısı Kıbrıslı Türk.

 

Rum İçişleri Bakanlığı Genel Müdür Vekili Konstantinos Nikolaidis, sekiz adayın bağımsız olduğu, diğer 53 adayın ise bir partiye bağlı olduğunu belirtti.

 

Bununla birlikte, yasaya göre, adaylıklara karşı herhangi bir itiraz sunmak amacıyla, 24 saatlik bir süre verildiği kaydedildi.

Scroll to top