femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Güney Kıbrıs ve İsrail, hidrokarbonlara ilgili gizli bilgilerin değişimi ve korunmasına yönelik bir anlaşma imzaladı Reviewed by Momizat on . Güney Kıbrıs ve İsrail, 28 Nisan'da, Kıbrıs'ın Münhasır Ekonomik Bölgesindeki(MEB) Blok12'de ve İsrail'in MEB'inde bulunan Blok Ishai'de keşfedilen hidrokarbonl Güney Kıbrıs ve İsrail, 28 Nisan'da, Kıbrıs'ın Münhasır Ekonomik Bölgesindeki(MEB) Blok12'de ve İsrail'in MEB'inde bulunan Blok Ishai'de keşfedilen hidrokarbonl Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Güney Kıbrıs ve İsrail, hidrokarbonlara ilgili gizli bilgilerin değişimi ve korunmasına yönelik bir anlaşma imzaladı

Güney Kıbrıs ve İsrail, hidrokarbonlara ilgili gizli bilgilerin değişimi ve korunmasına yönelik bir anlaşma imzaladı

Güney Kıbrıs ve İsrail, 28 Nisan’da, Kıbrıs’ın Münhasır Ekonomik Bölgesindeki(MEB) Blok12’de ve İsrail’in MEB’inde bulunan Blok Ishai’de keşfedilen hidrokarbonlara ilişkin gizli bilgilerin değişimi ve korunmasına yönelik bir anlaşma imzaladılar.

Söz konusu anlaşma, Rum Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Tasos Tzionis ve İsrail Büyükelçisi Michael Harari tarafından imzalandı.

Anlaşmanın imzalanmasına yol açan müzakereler, iki tarafın müzakere heyetleri arasında, 2013 yılının Kasım ayından 2014 yılının Ocak ayına kadar sürdü.

Gizli bilgi, her hükümetin belirli blokların her birinde keşfedilen hidrokarbon yataklarının miktarı hakkında bir görüş oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla karşılıklı olarak teati edilecek.

Scroll to top