femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Güney Kıbrıs doğalgaz için çalışmaları hızlandırdı Reviewed by Momizat on . İlk gemi Vasiliko terminaline vardı M/T'Chance' isimli gemi sabah saat sekizde Vasiliko terminaline vardı ve gerekli kontrollerin yapılmasından sonra demir attı İlk gemi Vasiliko terminaline vardı M/T'Chance' isimli gemi sabah saat sekizde Vasiliko terminaline vardı ve gerekli kontrollerin yapılmasından sonra demir attı Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Manşet » Güney Kıbrıs doğalgaz için çalışmaları hızlandırdı

Güney Kıbrıs doğalgaz için çalışmaları hızlandırdı

İlk gemi Vasiliko terminaline vardı

M/T’Chance’ isimli gemi sabah saat sekizde Vasiliko terminaline vardı ve gerekli kontrollerin yapılmasından sonra demir attı.

Yapılan basın açıklamasına göre geminin getirdiği petrol ürünleri önümüzdeki günlerde terminalin operasyon sistemi ve karadaki depolama alanlarının test edilmesinde kullanılacak. Petrol ürünlerinin test boyunca bölgede kalacağı belirtildi. İki hafta sonra ihraç edilecekler.

Terminalle ilgili testlerin tamamlanmasından sonra şirket terminali çalıştırmaya başlayacak ve petrol şirketlerine servis vermeye hazır olacak.

Öte yandan Vassiliko bölgesinde bulunan petrol depolama terminali ve dalgakıranın ilk aşaması tamamlandı.

Κıbrıs’ın güneydoğu kıyısındaki Vassiliko bölgesinde bulunsn petrol depolama terminali ve dalgakıranın ilk aşaması, Cuma günü, J & P inşaat şirketinin projeyi VTTV sahibi şirketine teslim etmesiyle tamamlandı.

28 Kasım’da, Lefkoşa’da yayınlanan bir basın açıklamasına göre, inşaat aşamasının tamamlanması ile terminalin çalışma sistemi petrol ürünleri ile test edilecek, ardından da, önümüzdeki haftalarda beklenen ilk gemilerin gelmesi ile işletme aşamasının lansmanı gerçekleştirilecek.

Terminal tesislerinde gerçekleşen kısa bir törende

Scroll to top