femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Geri Kabul Anlaşması askıda: Mültecileri ve Türkiye’yi ne bekliyor? (görüntülü haber) Reviewed by Momizat on . Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında imzalanan, “Geri Kabul Anlaşması”nın Türkiye tarafından askıya alındığını duyurdu. Bu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında imzalanan, “Geri Kabul Anlaşması”nın Türkiye tarafından askıya alındığını duyurdu. Bu Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Geri Kabul Anlaşması askıda: Mültecileri ve Türkiye’yi ne bekliyor? (görüntülü haber)

Geri Kabul Anlaşması askıda: Mültecileri ve Türkiye’yi ne bekliyor? (görüntülü haber)

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında imzalanan, “Geri Kabul Anlaşması”nın Türkiye tarafından askıya alındığını duyurdu. Bu adımın hem AB hem Türkiye hem de mültecileri etkilemesi bekleniyor. 5 Dakika 5 Yorum’da Mühdan Sağlam, Türkiye’nin Geri Kabul Anlaşması’nın askıya alınmasının etkisini uzmanlara sordu. Doç. Dr. Sinem Kocamaz, Doç. Dr. Deniz Sert, Doç. Dr. Çiğdem Üstün, Prof. Dr. Ülkü Doğanay ve Halkların Köprüsü Derneği Başkanı Doğan Emrah Zıraman yanıtladı.

https://www.gazeteduvar.com.tr/video/2019/07/30/geri-kabul-anlasmasi-askida-multecileri-ve-turkiyeyi-ne-bekliyor/

www.youtube.com/watch?v=UX3ctBVtaAA

Scroll to top