femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
FT muhabirinden Kasulidis’in açıklamasıyla ilgili izahat Reviewed by Momizat on . Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis’in, Financial Times’a verdiği ve akabinde aldığı yoğun tepkiler karşısında “yanlış anlaşıldım, öyle bir kasıtta bulunmadı Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis’in, Financial Times’a verdiği ve akabinde aldığı yoğun tepkiler karşısında “yanlış anlaşıldım, öyle bir kasıtta bulunmadı Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » FT muhabirinden Kasulidis’in açıklamasıyla ilgili izahat

FT muhabirinden Kasulidis’in açıklamasıyla ilgili izahat

Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis’in, Financial Times’a verdiği ve akabinde aldığı yoğun tepkiler karşısında “yanlış anlaşıldım, öyle bir kasıtta bulunmadım” dediği röportajıyla ilgili, gazetenin muhabirinden izahat geldi.

Kasulidis, röportajında “Kuzey’in şeklini nüfus ve mülkiyet aracılığıyla değiştirmek niyetinde değiliz” demiş ve eleştiri oklarına hedef olmuştu. Bunun üzerine Kasulidis, başka bir röportajında konuya değinerek, böyle bir söyleminde bulunmadığını; “Financial Times”ın muhabiriyle bir saatin üzerinde süren bir görüşme yaptığını ve muhabirin, kendisiyle ilgili, hiçbir anlam veremediği ve bir yanlış anlaşılma olduğuna inandığı, metin ve içerik dışı bir çıkarımda bulunduğunu belirtmişti.

Fileleftheros gazetesinin haberine göre, Kasulidis ile röportajı yapan muhabir Tony Barber, Kasulidis’in bahsi geçen ifadeyi kullandığını ve herhangi bir yanlış anlaşılma durumunun olmadığını açıkladı.

Barber, Vatandaşlar İttifakı’nın kendisine gönderdiği e-postaya verdiği yanıtta, herhangi bir yanlış yorumlamanın da söz konusu olmadığı gibi, kendisine ne Rum Hükümeti’nden, ne de Kasulidis’ten hiç tepki gelmediğini kaydetti.

Tak

Scroll to top