femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Fransa’dan Erdoğan açıklaması Reviewed by Momizat on . Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 1915 olaylarına ilişkin mesajıyla ilgili, "Anlamlı bir söz ancak yeterli değil. Bu konu Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 1915 olaylarına ilişkin mesajıyla ilgili, "Anlamlı bir söz ancak yeterli değil. Bu konu Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Fransa’dan Erdoğan açıklaması

Fransa’dan Erdoğan açıklaması

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 1915 olaylarına ilişkin mesajıyla ilgili, “Anlamlı bir söz ancak yeterli değil. Bu konuda ilerleme olsa bile asıl söylenilmesi gereken nelerin yaşandığıdır” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Hollande, başkent Paris’te Kanada meydanında düzenlenen 1915 olaylarını anma etkinliklerine katıldı. Etkinlik sonrası gazetecilerin Başbakan Erdoğan’ın 1915 olaylarına ilişkin mesajıyla ilgili sorusunu cevaplayan Hollande, “Anlamlı bir söz ancak yeterli değil. Bu konuda ilerleme olsa bile asıl söylenilmesi gereken nelerin yaşandığıdır” diye konuştu.

 

Hollande, anma töreninde yaptığı konuşmada, “Bugünkü tören bir prova çünkü hep birlikte 2015’teki anma törenine hazırlanıyoruz. Gelecek yıl aranızda olamayacağım. Çünkü Erivan’daki 100. yıl etkinliklerine katılacağım” ifadesini kullandı.

 

Anma töreninden sonra meydanda binlerce kişinin katıldığı protesto yürüyüşü düzenlendi.

Ajanslar

Scroll to top