femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Fransa’da Sarı Yelekliler İsyanı (fransızca) Reviewed by Momizat on . Fransa, 2018 yılında bütün dünyada dikkatle izlenen ve Belçika’dan İsrail’e diğer ülkelere de sıçrayan bir isyan hareketine sahne oldu. “Sarı Yelekliler Hareket Fransa, 2018 yılında bütün dünyada dikkatle izlenen ve Belçika’dan İsrail’e diğer ülkelere de sıçrayan bir isyan hareketine sahne oldu. “Sarı Yelekliler Hareket Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Fransa’da Sarı Yelekliler İsyanı (fransızca)

Fransa’da Sarı Yelekliler İsyanı (fransızca)

Fransa, 2018 yılında bütün dünyada dikkatle izlenen ve Belçika’dan İsrail’e diğer ülkelere de sıçrayan bir isyan hareketine sahne oldu. “Sarı Yelekliler Hareketi” ile dünya “Nasıl sıradan bir kıyafetin dev bir isyanın sembolü olduğunu” izledi.

Fransa’da akaryakıt fiyatlarına getirilen vergi artışını protesto eden Sarı Yelekliler, yılın son iki ayında tüm ülkede gündemi değiştirdi. Fransa iki ay boyunca yalnızca onları konuştu.

https://www.amerikaninsesi.com/a/fransa-da-2018-sari-yelekliler-isyani/4718500.html

——

Macron met les droits de l’homme en sourdine

La question des droits humains n’est plus centrale dans la politique extérieure française, le chef de l’Etat privilégiant une approche au cas par cas plus pragmatique, analyse le journaliste du « Monde » Marc Semo.

 

https://www.lemonde.fr/idees/article/2018/12/05/macron-met-les-droits-de-l-homme-en-sourdine_5392727_3232.html?utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1544006006

Scroll to top