femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, ekonomi politikalarını savundu Reviewed by Momizat on . Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, açığı azaltmayı ve rekabet gücünü yükseltmeyi amaçlayan ekonomik politikaları destekleyen bir konuşma yaptı. Hollande, P Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, açığı azaltmayı ve rekabet gücünü yükseltmeyi amaçlayan ekonomik politikaları destekleyen bir konuşma yaptı. Hollande, P Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, ekonomi politikalarını savundu

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, ekonomi politikalarını savundu

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, açığı azaltmayı ve rekabet gücünü yükseltmeyi amaçlayan ekonomik politikaları destekleyen bir konuşma yaptı.

Hollande, Paris’in Nazi işgalinden kurtuluşunun 70. yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklerde konuştu. Fransız lider, kurtuluş hareketine katılanların, adil bir toplum, özellikle de şirketlerin makul talepleri ile sosyal güvenlik arasında denge bulunan bir toplum kurmayı amaçladığını kaydetti.

Hollande, bugün yine aynı hedefe ulaşılması için, ülkenin rekabet gücünü artıracaklarını, bağımsızlığını koruyacaklarını ve tüm adaletsizliklere karşı çıkacaklarını belirtti.

Hükümetin ekonomi politikalarının birçok kabine üyesince eleştirilmesinin ardından Fransa Başbakanı Manuel Valls dün Cumhurbaşkanı Hollande’ye istifasını sundu.

 

 

Scroll to top