femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Erdoğan’ın resti AB-Türkiye mutabakatını bitirir mi? Reviewed by Momizat on . Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, AB’yi sözünü tutmamakla suçlayarak, "kapıları açarız" restini çekmesi, AB-Türkiye mülteci mutabakatı ve mali yardımların geleceğini ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, AB’yi sözünü tutmamakla suçlayarak, "kapıları açarız" restini çekmesi, AB-Türkiye mülteci mutabakatı ve mali yardımların geleceğini ta Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Erdoğan’ın resti AB-Türkiye mutabakatını bitirir mi?

Erdoğan’ın resti AB-Türkiye mutabakatını bitirir mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, AB’yi sözünü tutmamakla suçlayarak, “kapıları açarız” restini çekmesi, AB-Türkiye mülteci mutabakatı ve mali yardımların geleceğini tartışmaya açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Suriye’de “güvenli bölge” oluşturulmazsa sığınmacıları Avrupa’ya gönderebileceklerini söylemesine ve AB’yi söz verdiği yardımları vermemekle suçlamasına AB cephesinden yanıt geldi.

İdlib kaynaklı yeni bir göç akını endişesinin arttığı bir dönemde Türkiye’den yapılan açıklamalar, AB başkentlerinde endişeye yol açarken, AB Komisyonu sözcülerinden Natasha Bertraud, verdikleri sözlerin arkasında olduklarını söyledi.

Türkiye’deki Suriyelilere yardım için taahhüt edilen 6 milyar euroluk mali kaynağın 5,6 milyar euroluk bölümünün tahsis edildiği bilgisini veren Bertraud, geriye kalan kısmın da kısa süre içerisinde aktarılacağını belirtti.

https://www.dw.com/tr/erdo%C4%9Fan%C4%B1n-resti-ab-t%C3%BCrkiye-mutabakat%C4%B1n%C4%B1-bitirir-mi/a-50332520

 

Scroll to top