femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.ru
Erdoğan’dan Macaristan’da AB’ye…“Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin” Reviewed by Momizat on . Resmi ziyaret için geldiği Macaristan’da Erdoğan,, AB süreciyle ilgili olarak da, “Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin. Ne siz yorulun Resmi ziyaret için geldiği Macaristan’da Erdoğan,, AB süreciyle ilgili olarak da, “Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin. Ne siz yorulun Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Erdoğan’dan Macaristan’da AB’ye…“Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin”

Erdoğan’dan Macaristan’da AB’ye…“Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin”

Resmi ziyaret için geldiği Macaristan’da Erdoğan,, AB süreciyle ilgili olarak da, “Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin. Ne siz yorulun ne biz. Siz yolunuza biz yolumuza devam edelim. Sabır noktasındayız sonu hayır olur diyorum” dedi.

‘ARTIK SABIR NOKTASINDAYIZ’

Türkiye’nin AB üyeliğine ilişkin soruya Orban, “Türkiye’nin AB üyeliğini destekliyoruz. AB dürüst davranmıyor. Birçok müzakere faslı açtık ama bunlar kapatılmıyor. Avrupa’da ne istediğimizin üzerinde karar vermemiz lazım” dedi. Orban’ın verdiği bu yanıta teşekkür eden Erdoğan, “AB sürecinde gerçekten yanımızda durdular. Ben tekrar etmek zorundayım. Sene 1963, sene 2018; oyalanan bir Türkiye var. Hiçbir AB üyesi ülkeye böyle bir zulüm yapılmadı. Türkiye’ye yapıldı. Ne evet, ne hayır. Evetse evet; hayırsa hayır. Alacaksanız sinyalleri verin almayacaksınız bunu da söyleyin. Ne siz yorulun ne biz. Siz yolunuza biz yolumuza devam edelim. Sabır noktasındayız sonu hayır olur diyorum” yanıtı verdi.

———-

Erdoğan’dan AB’ye: Ne bizi yorun, ne biz sizi yoralım

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği’nin (AB) Türkiye’yi oyaladığını savunarak, yaşananı ‘zulüm’ diye niteledi.

Macaristan Başbakanı Viktor Orban’la düzenlediği ortak basın toplantısınında konuşan Erdoğan, Türkiye’nin 1963’ten beri AB üyeliği için uğraştığını ama bir sonuca ulaşılamadığını kaydederek, “Ne evet ne hayır. Evet ise evet, hayır ise hayır. Samimi olmak lazım. Ne bizi yorun, ne biz sizi yoralım. Bu kadar açık ve net olmak lazım. Ben siyasette açıklığı, netliği, dürüstlüğü severim. Bu adımı da buna göre atmalıyız. Şu anda sabır noktasındayız. Sonu hayır olur” dedi.

Diken-Milliyet-Ajanslar

Scroll to top