ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiği Reviewed by Momizat on . ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiğiUlusal Halk Cephesi’nin (ELAM), Avrupa Parlamentosu’ndaki Rum milletvekillerini Türkiye’nin AB üyeliğinden ve Türkiy ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiğiUlusal Halk Cephesi’nin (ELAM), Avrupa Parlamentosu’ndaki Rum milletvekillerini Türkiye’nin AB üyeliğinden ve Türkiy Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiği

ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiği

ELAM ile Theoharus arasında Türkiye polemiğiUlusal Halk Cephesi’nin (ELAM), Avrupa Parlamentosu’ndaki Rum milletvekillerini Türkiye’nin AB üyeliğinden ve Türkiye’nin finanse edilmesinin devamından yana olmakla suçlamasına Eleni Theoharus’tan cevap geldi.

Politis’in haberine göre, ELAM’ın suçlamasını “keyfî” diyerek, reddeden Theoharus, tezlerinin herkes tarafından bilindiğine işaret ederek, ELAM’ın “aldatıcı şikayetlerinin gerçeği karalayamayacağını” söyledi.
Theoharus özellikle Marie Lepen’in aşırı sağ tezler ortaya koymasından sonra “Uluslar ve Özgürlükler Avrupası”nın (ENF) değişiklik önerilerine hiçbir “onurlu ve vatansever Kıbrıslı milletvekilinin” oy veremeyeceğini belirtti.

Tak-Kıbrıs Postası

Scroll to top