femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
David Cameron’ın Hristiyanlıkla ilgili sözlerine tepki Reviewed by Momizat on . İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Hristiyanlıkla ilgili ifadeleri ülkede tepkilere neden oluyor. Aralarında akademisyenler, bilim insanları ve yazarların bul İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Hristiyanlıkla ilgili ifadeleri ülkede tepkilere neden oluyor. Aralarında akademisyenler, bilim insanları ve yazarların bul Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » David Cameron’ın Hristiyanlıkla ilgili sözlerine tepki

David Cameron’ın Hristiyanlıkla ilgili sözlerine tepki

İngiltere Başbakanı David Cameron’ın Hristiyanlıkla ilgili ifadeleri ülkede tepkilere neden oluyor.

Aralarında akademisyenler, bilim insanları ve yazarların bulunduğu 50’den fazla kişi, Daily Telegraph gazetesi için bir mektup kaleme alarak, tepkilerini dile getirdi. Mektupta, İngiltere’nin Hristiyan bir ülke olduğunu vurgulamanın, ülkeyi ayrışmaya ve yabancılaşmaya iteceği kaydedildi. Mektupta ayrıca, Cameron’ın görüşlerinin bugünkü Birleşik Krallık’ı yansıtmadığı belirtilerek, “Cameron’ın, ülkemizi sürekli ‘Hristiyan bir ülke’ olarak tanımlamasına karşı çıkıyoruz. Bunun siyasetimize ve toplumumuza olumsuz sonuçları olacağını düşünüyoruz. Yapılan kamuoyu araştırmaları birçoğumuzun Hristiyan olmadığını ortaya koyuyor” ifadelerine yer verildi.

 

Muhafazakar Parti lideri Cameron, geçen hafta “Church Times” için kaleme aldığı makalede, siyaseti Hristiyan idealleri ve değerleriyle yürütmek istediğini dile getirmiş ve Birleşik Krallık’ın Hristiyan bir ülke olduğunu vurgulamıştı.

Ajanslar

Scroll to top