femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Çin, AB’nin fotovoltaik ticarete ilişkin kararını olumlu karşıladı Reviewed by Momizat on . Çin'in, AB'nin Çin menşeli fotovoltaik ürünlere uygulanan anti-damping ve anti-sübvansiyon önlemlerini durdurma kararını olumlu karşıladığı açıklandı. AB Komisy Çin'in, AB'nin Çin menşeli fotovoltaik ürünlere uygulanan anti-damping ve anti-sübvansiyon önlemlerini durdurma kararını olumlu karşıladığı açıklandı. AB Komisy Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Çin, AB’nin fotovoltaik ticarete ilişkin kararını olumlu karşıladı

Çin, AB’nin fotovoltaik ticarete ilişkin kararını olumlu karşıladı

Çin’in, AB’nin Çin menşeli fotovoltaik ürünlere uygulanan anti-damping ve anti-sübvansiyon önlemlerini durdurma kararını olumlu karşıladığı açıklandı.

AB Komisyonu tarafından dün yapılan açıklamada, Çin menşeli fotovoltaik ürünlere karşı uygulanan anti-damping ve anti-sübvansiyon önlemlerinin 3 Eylül 2018 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Çin Ticaret Bakanlığı Sözcüsü, bugün konuyla ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Sözcü, Çin ve AB arasında fotovoltaik ticaret konusunda yaşanan anlaşmazlığın aşamalı bir şekilde giderildiğini ve bunun her iki tarafın ortak çabasının bir sonucu olduğunu ifade ederek, AB’nin söz konusu kararının ticaret sürtüşmelerinin istişare yoluyla başarılı bir şekilde çözüme bağlanabileceğine dair örnek oluşturduğuna dikkat çekti.

Sözcü, AB’nin kararının Çin ve AB arasındaki fotovoltaik ticaretin normale dönmesini sağlayacağı gibi, bu alandaki işbirliğinde daha istikrarlı ve öngörülebilir atmosfer sunacağının altını çizdi.

ÇR

Scroll to top