femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Bulgaristan mültecilere karşı şiddet kullandığı iddialarını reddetti Reviewed by Momizat on . Bulgaristan Başbakan Yardımcısı Tsvetlin Yovçev, Türkiye ile sınırımızda mültecilere şiddet olayları yaşandığını reddetti.   ‘Human Rights Watch’un raporun Bulgaristan Başbakan Yardımcısı Tsvetlin Yovçev, Türkiye ile sınırımızda mültecilere şiddet olayları yaşandığını reddetti.   ‘Human Rights Watch’un raporun Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Bulgaristan mültecilere karşı şiddet kullandığı iddialarını reddetti

Bulgaristan mültecilere karşı şiddet kullandığı iddialarını reddetti

Bulgaristan Başbakan Yardımcısı Tsvetlin Yovçev, Türkiye ile sınırımızda mültecilere şiddet olayları yaşandığını reddetti.

 

‘Human Rights Watch’un raporuna cevaben Focus ajansına konuşan Tsvetlin Yovçev, “Video gözetimi sistemi olup biten her şeyi kaydediyor ve her şey yoklanabiliyor” diye açıkladı.

 

Bakan, teşkilatın iddialarını “yalan” olarak nitelendirdi. Tsvetlin Yovçev şunları da söyledi: “Eğer ülkenin yorumu aransaydı rapordaki saçmalıkların bir kısmı belki de kaydedilmeyecekti”.

 

Ülkemizi savunması için Yovçev Frontex Avrupa Sınır Servisi, Avrupa Komiseri Cecilia Malstörm’ün iyi değerlendirmesini ve Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin son raporunu gerekçe olarak gösterdi.

Scroll to top