femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
‘Bulaşıcı Hastalıklar Dünyanın Sonunu Getirebilir’ Reviewed by Momizat on . Amerika, hızla artan kızamık vakaları nedeniyle son 20 yılın en büyük salgınıyla karşı karşıya kaldı. Bu yıl ülke genelinde rastlanan kızamık vakalarının sayısı Amerika, hızla artan kızamık vakaları nedeniyle son 20 yılın en büyük salgınıyla karşı karşıya kaldı. Bu yıl ülke genelinde rastlanan kızamık vakalarının sayısı Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » ‘Bulaşıcı Hastalıklar Dünyanın Sonunu Getirebilir’

‘Bulaşıcı Hastalıklar Dünyanın Sonunu Getirebilir’

Amerika, hızla artan kızamık vakaları nedeniyle son 20 yılın en büyük salgınıyla karşı karşıya kaldı. Bu yıl ülke genelinde rastlanan kızamık vakalarının sayısı yaklaşık 500’e ulaştı. Geçtiğimiz hafta New York’ta Belediye Başkanı Bill de Blasio, kızamık vakalarının arttığı kentin Williamsburg semtinde zorunlu aşı kararı aldı. Tarih boyunca milyonlarca kişinin yaşamını yitirdiği bulaşıcı hastalıklar son dönemde neden arttı? Bulaşıcı hastalık tehlikesi ne büyüklükte?

McGowan Enstitülüsü Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ergin Koçyıldırım, VOA Türkçe’nin bulaşıcı hastalıklarla ilgili çeşitli sorularını yanıtladı.

https://www.amerikaninsesi.com/a/bulasici-hastaliklar-dunyanin-sonunu-getirebilir/4874491.html

Scroll to top