femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Başrahip’ten ‘Lübnan Cumhurbaşkanı’na ders niteliğinde Türkiye açıklaması Reviewed by Momizat on . Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, geçtiğimiz haftalarda Osmanlı’yı Lübnan’daki Hristiyanlara terör uygulamakla suçlayan açıklamalar yapmıştı. Kendisi de bir Marun Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, geçtiğimiz haftalarda Osmanlı’yı Lübnan’daki Hristiyanlara terör uygulamakla suçlayan açıklamalar yapmıştı. Kendisi de bir Marun Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Başrahip’ten ‘Lübnan Cumhurbaşkanı’na ders niteliğinde Türkiye açıklaması

Başrahip’ten ‘Lübnan Cumhurbaşkanı’na ders niteliğinde Türkiye açıklaması

Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, geçtiğimiz haftalarda Osmanlı’yı Lübnan’daki Hristiyanlara terör uygulamakla suçlayan açıklamalar yapmıştı. Kendisi de bir Maruni Hristiyan olan Lübnan Cumhurbaşkanının Osmanlı’ya yönelik iftiralarına bizzat mensubu olduğu Maruni Kilisesinin başrahibi Antoine Doa’dan sert tepki geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, Osmanlı Devleti’ni suçlayan ve büyük tepki toplayan skandal açıklamalara imza atmıştı. Avn, Osmanlı’yı Lübnan’daki Hristiyanlara terör uygulamakla suçlayan açıklamalar yapmıştı. Kendisi de bir Maruni Hristiyan olan Lübnan Cumhurbaşkanının Osmanlı’ya yönelik iftiralarına bizzat mensubu olduğu Maruni Kilisesinin başrahibi Antoine Doa’dan sert tepki geldi.

https://www.sabah.com.tr/gundem/2019/09/17/basrahipten-devlet-baskanina-ders-niteliginde-turkiye-aciklamasi

Scroll to top