femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Avrupa Parlamentosu yeni AB Komisyonu’nu onayladı Reviewed by Momizat on . AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’ın aday gösterdiği üç ismin reddedilmesinin ardından belirlenen yeni komisyon üyeleri Avrupa Parlamentosu tarafından o AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’ın aday gösterdiği üç ismin reddedilmesinin ardından belirlenen yeni komisyon üyeleri Avrupa Parlamentosu tarafından o Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Avrupa Parlamentosu yeni AB Komisyonu’nu onayladı

Avrupa Parlamentosu yeni AB Komisyonu’nu onayladı

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’ın aday gösterdiği üç ismin reddedilmesinin ardından belirlenen yeni komisyon üyeleri Avrupa Parlamentosu tarafından onaylandı. Komisyon çalışmalarına 1 Aralık’ta başlayacak.

Alman siyasetçi Ursula von Leyen başkanlığındaki Avrupa
Birliği (AB) Komisyonu’nun yeni üyeleri Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından
onaylandı. Strasbourg’daki parlamentoda bugün yapılan oylamada 461 milletvekili
yeni komisyon için “evet”, 157’si ise “hayır” oyu kullandı,
89 vekil de çekimser kaldı.

Oylamanın ardından Ursula von der Leyen’ı ilk tebrik eden selefi Jean-Claude Juncker oldu. Juncker, Twitter paylaşımında, “Tebrikler! Bugün yapılan oylama ile Avrupa Parlamentosu size ve ekibinize tereddütsüz güvenini tekrar teyit etmiştir. Bugün sizin için yeni bir yolculuk başlıyor. Sizin yönetiminiz altında daha güçlü, daha yeşil ve daha dijital olacağımızı biliyorum” ifadelerini kullandı.

www.dw.com/tr/avrupa-parlamentosu-yeni-ab-komisyonunu-onaylad%C4%B1/a-51436454

Scroll to top