femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Avrupa Parlamentosu Rusya’ya yönelik yaptırımların AB ülkelerini nasıl etkileyeceğini değerlendirdi Reviewed by Momizat on . Avrupa Meclis Araştırma Merkezi Başkanı Anthony Tisdale ve Avrupa Parlamentosu Genel Sekreteri Klaus Welle’nin çarşamba günü Ria Novosti’ye yaptığı açıklamaya g Avrupa Meclis Araştırma Merkezi Başkanı Anthony Tisdale ve Avrupa Parlamentosu Genel Sekreteri Klaus Welle’nin çarşamba günü Ria Novosti’ye yaptığı açıklamaya g Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » Avrupa Parlamentosu Rusya’ya yönelik yaptırımların AB ülkelerini nasıl etkileyeceğini değerlendirdi

Avrupa Parlamentosu Rusya’ya yönelik yaptırımların AB ülkelerini nasıl etkileyeceğini değerlendirdi

Avrupa Meclis Araştırma Merkezi Başkanı Anthony Tisdale ve Avrupa Parlamentosu Genel Sekreteri Klaus Welle’nin çarşamba günü Ria Novosti’ye yaptığı açıklamaya göre, Avrupa Parlamentosu Rusya’ya yönelik yaptırımların kabul edilmesi öncesinde bunun AB ülkelerini nasıl etkileyeceği konusunda kendine ait bir değerlendirme yapmadı.

Avrupa Ekonomik Entegrasyonu konusuna adanan Woodrow Wilson Merkezi’ndeki konferansta Ria Novosti’nin sorularını yanıtlayan Tisdale, konu ile ilgili olarak “Biz Avrupa Meclis Araştırma Merkezi’nde mali sonuçlar konusunda herhangi bir analiz yapmadık” ifadelerine yer verdi ve “Parlamento komitelerinden araştırma yapılması yönünde herhangi bir talep gelmedi” sözlerini ekledi.

Öte yandan, Klaus Welle araştırma yapılmamasının kendisini şaşırttığını belirtti. O bununla ilgili olarak “Ben bu konu ile ilgili olarak bizim yaptırımların etkisini hesaplayıp hesaplamadığımızı bilmiyorum” dedi.

RS

Scroll to top