femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
Anastasiades: UNFICYP’ın adadaki varlığı istikrar için önemli bir fak Reviewed by Momizat on . Nikos Anastasiades, Cuma günü BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar ile görüştü. Bayan Spehar Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmeyi "çok Nikos Anastasiades, Cuma günü BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar ile görüştü. Bayan Spehar Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmeyi "çok Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » Anastasiades: UNFICYP’ın adadaki varlığı istikrar için önemli bir fak

Anastasiades: UNFICYP’ın adadaki varlığı istikrar için önemli bir fak

Nikos Anastasiades, Cuma günü BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabeth Spehar ile görüştü. Bayan Spehar Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmeyi “çok iyi bir görüşme” olarak niteledi.  Anastasiades görüşme sırasında Bayan Spehar’ın UNFICYP’ın adadaki varlığının adada istikrarın sağlanması için en önemli faktörlerden biri olduğuna inandığını anladığını söyledi.

Başkanlık Sarayından ayrılmadan önce basına açıklamada bulunan Anastasiades, Spehar ile yaptığı görüşme sırasında UNFICYP ile ilgili olumlu mesajlar aldığını söyledi ve “anladığım kadarıyla Bayan Spehar UNFICYP’in adadaki varlığının istikrara önemli katkıda bulunduğuna inanıyor” dedi.

Scroll to top