femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker: ‘Milliyetçilik AB için büyük tehlike’ (görüntülü haber) Reviewed by Momizat on . AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker milliyetçiliğin AB için büyük tehlike teşkil ettiğini söyledi. Portekiz devlet televizyonu RTP’ye özel bir mülakat vere AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker milliyetçiliğin AB için büyük tehlike teşkil ettiğini söyledi. Portekiz devlet televizyonu RTP’ye özel bir mülakat vere Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker: ‘Milliyetçilik AB için büyük tehlike’ (görüntülü haber)

AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker: ‘Milliyetçilik AB için büyük tehlike’ (görüntülü haber)

AB Komisyonu başkanı Jean-Claude Juncker milliyetçiliğin AB için büyük tehlike teşkil ettiğini söyledi.

Portekiz devlet televizyonu RTP’ye özel bir mülakat veren Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker Katalonya krizinin ve artan milliyetçiliğin büyük tehlike oluşturduğunu söyledi. Juncker Katalonya’da insan haklarına yönelik sorun yaşanmadığını belirtti:

“Katalonya’da insan hakları sorunuyla karşı karşıya bulunmuyoruz. Katalonyalılara büyük saygı duyuyorum ancak İspanya’nın baskısı altında bulunmuyorlar.”

Juncker Avrupa Birliği’nin Katalonya krizinde arabuluculuk rolünü üstlenmeyeceğini yineledi. Ayrıca krizin İspanya’nın iç meselesi olduğunu söyledi. Avrupa Birliği Komisyonu başkanı genişleme konusunda kontrolün elden kaçırılmaması gerektiğini ifade etti.

“En büyük tehlike milliyetçilik. Milliyetçilik Avrupa Birliği’nin küresel anlamda önemli rol oynamasını engelleyerek birlik ve beraberliğimizi baltalamamalı.”

Avrupa Komisyonu Başkanı Juncker, milliyetçiliğin AB için büyük tehlike oluşturacağını ifade ederken “kriz İspanya’nın iç sorunu” dedi.

http://tr.euronews.com/2017/10/26/juncker-milliyetcilik-ab-icin-buyuk-tehlike?utm_term=Autofeed&utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Twitter#link_time=1509036944

Scroll to top