femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
AB, İtalya’dan daha fazla kemer sıkmasını istedi Reviewed by Momizat on . Avrupa Birliği otoritleri, Başbakan Mateo Renzi'nin borç yükünün hafifletilmesi yönündeki AB zorunluluklarında bir soluklanma alanı aratılması talebine karşın, Avrupa Birliği otoritleri, Başbakan Mateo Renzi'nin borç yükünün hafifletilmesi yönündeki AB zorunluluklarında bir soluklanma alanı aratılması talebine karşın, Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Haberler » AB, İtalya’dan daha fazla kemer sıkmasını istedi

AB, İtalya’dan daha fazla kemer sıkmasını istedi

Avrupa Birliği otoritleri, Başbakan Mateo Renzi’nin borç yükünün hafifletilmesi yönündeki AB zorunluluklarında bir soluklanma alanı aratılması talebine karşın, İtalya’dan daha fazla kemer sıkma politikası uygulamasını istediler.

AB Komisyonu gönderdiği yıllık direktifte, İtalya’dan kamu finansmanını düzene sokmasını ve yapısal reformlar uygulamasını istedi.

AB Komisyonu’nun ekonomik ve parasal işlerden sorumyu üyesi Olli Rehn yaptığı açıklamada, “İtalya’nın yüksek kamu borcu dikkte alındığında, mali konsolidasyonun tutarlı ritminin devam ettirilmesi önemli” diye konuştu.

İtalya Başbakanı Renzi ise düşük enflasyon ortamının borç yükünün AB kurallarının talep ettiği seviyelere indirmeyi çok zorlaştırdığını savunarak, AB kurallarına uyum için daha fazla zaman tanınmasını istiyordu.

Thelira

Scroll to top