femdom-mania.net femdom-scat.net hot-facesitting.com
AB Dışişleri Bakanları Milano’da bir araya geldi Reviewed by Momizat on . Avrupa Birliği'ne (AB) üye 28 ülkenin dışişleri bakanları ile AB Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton, gayrı resmi toplantı için AB Dönem Avrupa Birliği'ne (AB) üye 28 ülkenin dışişleri bakanları ile AB Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton, gayrı resmi toplantı için AB Dönem Rating: 0
Buradasınız: AB Haber » Özel Haberler » AB Dışişleri Bakanları Milano’da bir araya geldi

AB Dışişleri Bakanları Milano’da bir araya geldi

Avrupa Birliği’ne (AB) üye 28 ülkenin dışişleri bakanları ile AB Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton, gayrı resmi toplantı için AB Dönem Başkanı İtalya’nın Milano kentinde bir araya geldi.

İtalya Dışişleri Bakanı Federica Mogherini’nin ev sahipliği yaptığı, iki gün sürecek toplantıda Ukrayna krizi ve Irak’ta devam eden IŞİD terörünün gündeme gelmesi bekleniyor.

Bu arada Mogherini’nin Ashton ile tokalaşması, İtalyan medyası ve sosyal medyada “halef-selef” yorumlarına neden oldu. İtalyan medyası, Mogherini’nin Almanya Başbakanı Angela Merkel’in de desteğini aldığını ve AB dış politika ve güvenlik yüksek temsilcisi olma ihtimalinin arttığını yazdı.

Tak

Scroll to top